У кейсі є одне основне відділення на блискавці з двома бігунками, одне відділення на задній стінці кейса, що закривається на змійку з двома бігунками, фронтальна велика кишеня, що закривається на блискавку та накладним клапаном. Кейс має пластикову, зручну та надійну ручку, яка кріпиться на 4 потайні гвинти до металевого каркаса кейса та регульований ремінь із наплічником із високоякісної, щільної та широкої ремінної тасьми. Ремінь кріпиться до кейса на двох карабінах. В основному відділенні є кишеня-перегородка з внутрішньої сторони лицьової частини кейса. Кишеня-перегородка має 4 кишені для канцелярського приладдя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarDragon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Портфель |
| Пол | Мужской |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 3 |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 900 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴




