Відсилання товару після передоплатів 200 грн на мапу Приватбанка (у зв'язку з військовим положенням)
Середня міцна дорожня сумка DING 70х30х28см. 60 л.
Збільшується в довжину з 62 см до 70 см.
Сумка DING — дуже містка. Її внутрішній об'єм достатній, щоб розмістити дуже багато речей. Додаткові кишені та відділення допоможуть раціонально та комфортно скласти ваші речі. Така сумка прекрасно підходить для тривалих поїздок або транспортування об'ємних речей з однієї точки в іншу. Міцний матеріал, надійна фурнітура, дадуть змогу зберегти й захистити вміст сумки від вологи та пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dingda |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴







