Тканинна валіза Wings мала (S) на 2-х колесах 56×36×25см. 40л
- Готово до відправки
- Код: 6802-2 (S) зелений
1 290 ₴
1 190 ₴
+380 (97) 763-47-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза тканинна мала (S) Wings 6802-2.
Країна реєстрації бренду Польща.
Матеріал: CODURA 1200D.
Об'єм: 40л.
Висота зовні / всередині: 56/50 см.
Ширина зовні/всередині: 38/35 см.
Зовнішня/внутрішня глибина: 23 + 5(розширення)/22+5(розширення)див.
Висувна ручка фіксується у двох положеннях.
Кількість коліс: 2.
Колір: зелений.
Орієнтовна вага: 3.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Замок | Кодовий навісний |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴










